N A T J E Č A J za dodjelu Rektorove nagrade studentima Sveučilišta u Mostaru za šport, studenski znanstveni ili umjetnički rad i promicanje Sveučilišta.

Mostar, 4. listopada 2017. godine

Na temelju članka 7. Pravilnika o Rektorovoj nagradi studentima  Sveučilišta u Mostaru ( ur. broj: 01-1688/15 od 25. rujna 2015. godine), Rektor Sveučilišta u Mostaru, raspisuje

N A T J E Č A J

I.

Rektorova nagrada dodjeljuje se za rezultate ostvarene u prethodnoj akademskoj 2016./2017. godini.

Rektorova nagrada za šport, studenski znanstveni ili umjetnički rad i promicanje Sveučilišta dodjeljuje sa najviše za troje kandidata.

II.

Kandidati  uz prijavu za Natječaj prilažu sljedeću dokumentaciju:

- potvrdu o statusu studenta,

- prijepis ocjena s navedenim prosjekom iz prethodne akademske godine i

- odgovarajuće potvrde (dokaze) i pisana obrazloženja u ovisnosti od područja za koje se natječu.

Prijave dostaviti na adresu:

Sveučilište u Mostaru

Rektorat

Trg hrvatskih velikana 1.

88000 Mostar

S naznakom  „Za Rektorovu nagradu“

Natječaj je otvoren od 5. - 25. listopada 2017. godine i objavljen je na web stranicama i oglasnim pločama Sveučilišta i ustrojbenih jedinica.

Nepotpune, neuredne i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Rektor

Prof. dr. sc. Zoran Tomić, v.r.

Pozivi, natječaji i stipendije

E: alu.siroki.brijeg@gmail.com
T: + 387 39 708 632
K. Stepinca 16, 88220 Široki Brijeg , BiH
Copyright © 2017 Akademija likovnih umjetnosti, Široki Brijeg. All rights reserved. This site is designed and powered by GCR production.